30. december 2018 / Novinka

LIMO BAR EDGE získal ďalšie dve prestížne svetové ocenenia za design

Po minuloročnom úspechu v súťaží IF Design Award potvrdzuje náš výrobník domácej sódy LIMO BAR EDGE svoju jedinečnosť a prestíž. Aj v tomto roku pokračuje v zbere úspechov na poli svetového dizajnu. Stal sa držiteľom hneď dvoch ďalších svetovo uznávaných ocenení.

Minimalistický návrh LIMO BAR EDGE pochádzajúci z českej dielne štúdia NOVAGUE tentokrát zaujal v rámci prestížnej dizajnovej súťaže A "Design Award. Získal tu striebornú medailu v kategórii produktového dizajnu - Silver A "Design Award. Samotná súťaž zameraná na dizajnové firmy a odborníkov každoročne oceňuje tie najlepšie dizajnové návrhy a produkty a je zároveň ukazovateľom prvotriednej kvality. S veľkým potešením sme si ocenenie v uplynulých dňoch prevzali na oficiálnom slávnostnom galavečere konanom v talianskom meste Como. LIMO BAR EDGE bol následne zaradený do knihy víťazných produktov a teraz ho čaká turné po piatich medzinárodných výstavách po celom svete.

Po ďalšiu trofej si LIMO BAR EDGE pôjde až robiť amerického Los Angeles. Na medzinárodnej dizajnovej súťaží International Design Award (IDA) totiž získal medzi vysokou konkurenciou najvyššie možné ocenenie Gold Award v kategórii Home Interior Products. IDA oslovuje a podporuje legendárnych dizajnových vizionárov. Objavuje nové talenty na poli architektúry, dizajnu, grafiky a odevného návrhárstva. Po celom svete tak súťaž upozorňuje na jedinečný ikonický dizajn a koncept výrobkov.

 "Z oboch ocenení máme skutočne veľkú radosť. Dokazujú, že aj tak malá krajina akou je Česko sa na poli svetového dizajnu nestráca a že dokážeme smelo obstáť v naozaj špičkovej konkurencii. Veríme, že sa nejedná o posledný úspech tohto druhu a v budúcnosti budú vďaka neustálej inovácii naše produkty bodovať aj naďalej - nielen na svetových súťažiach, ale predovšetkým u našich zákazníkov, "uvádza Michal Škrabal, spolumajiteľ a vizionár Limo Baru.

Ocenený výrobník sódy LIMO BAR EDGE si môžu slovenskí zákazníci zakúpiť v sieti autorizovaných predajcov značky LIMO BAR a tiež na oficiálnom webe www.limobar.sk

Fotoreport