28. január 2015 / Novinka

Kde si môžete vymeniť svoju prázdnu LIMO BAR bombičku CO2 za plnú

Výmena prázdnej bombičky CO2 za plnú vám zaberie iba chvíľu. Možnosť výmeny máte v sieti predajní NAY, OKAY, TPD a v sieti regionálnych predajcov.

S každým výrobníkom sódy LIMO BAR od nás v balení dostanete i plnú bombičku CO2. V kombinácii s unikátnymi systémami FSS a Turbo vám bombička vydrží dlhšie ako pri použití konkurenčných výrobníkov, nevyčerpateľná však nie je. Skôr či neskôr nastane čas výmeny a zákonite vás napadnú otázky kde a za koľko.

Výmena bombičky CO2 teda prebieha nasledovne: navštívte ktorúkoľvek predajňu našich LIMO BAR sieťových partnerov NAY, OKAY alebo TPD, či niektorého z našich regionálnych predajcov, odovzdajte prázdnu bombičku a za 6,99€ dostanete naplnenú bombičku.

Nezabúdajte, že naše bombičky sú univerzálne a teda kompatibilné i s konkurenčnými výrobníkmi sódy. Čo sa kvality týka, spĺňajú najvyššie štandardy a všetky podmienky stanovené zákonom. Značka LIMO BAR je držiteľom všetkých potrebných certifikátov týkajúcich sa kvality a bezpečnosti bombičky i potravinárskeho plynu CO2. Nemusíte sa teda ničoho obávať.